КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "Центр дитячої та юнацької творчості Криворізької районної ради"

Правила прийому до Центру

Зарахування учнів до Центру здійснюється протягом навчального року (у міру закінчення комплектування гуртків, груп та інших  творчих об’єднань) за їхнім бажанням і на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, як на без конкурсній основі, так і за конкурсом, умови якого розробляє адміністрація Центру.

Для зарахування вихованців (учнів, слухачів) до окремих гуртків, об’єднань (хореографічні, комп’ютерні тощо)  потрібна медична довідка про відсутність у них протипоказань для занять у такому гуртку, об’єднанні.

До Центру зараховуються вихованці (учні, слухачі) віком від 5 до 18 років.

Центр вживає заходів до залучення вихованців (учнів, слухачів), які потребують соціальної допомоги та соціальної  реабілітації.